26 July 2014 Saturday

Türk Hava Yolları Kabin Memuru, Hostes Alımı ve Başvuru

thy-personel-alimlariTürk Hava Yolları havacılık sektöründe Dünya çapında güvenilir havayolu şirketleri arasında yer alıyor. Dünyada en fazla ülkeye uçan, üst üste 2 kez Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi seçilen, THY dünyanın farklı noktalarındaki tüm çalışanları için yaratıcılığı ve ekip ruhunu destekleyen, kişisel gelişime olanak sağlayan şeffaf bir çalışma ortamı sunuyor. Türk Hava Yolları’nda tüm bireyler, mesleğine tutkuyla bağlanarak hizmet veriyor.

Türk Hava Yolları, çalışanlarına havacılık sektöründe sahip olması arzulanan kariyer fırsatları sunuyor. THY çalışanlarında kurumun değerlerine bağlı, etkin ekip çalışmasına yatkın, insan ilişkileri güçlü özellikler arıyor. 200’den fazla uçakla yılda yaklaşık 40 milyon yolcu taşıyan THY büyüme stratejileri sürecinde Kabin Memuru olarak görevlendirilmek üzere iletişim becerisi yüksek, dinamik ve güler yüzlü çalışma arkadaşları arıyor.

Türk Hava Yolları yaratıcı, yeniliklere açık, sürekli gelişime ve verimliliğe odaklanan, rekabetçi adayları, bünyesindeki farklı pozisyonlarda görevlendiriyor.

Türk Hava Yolları Kabin Memuru Olarak Görev Yapacak Çalışma Arkadaşları Arıyor! THY güvencesinde kabin memuru olmak üzere başvuracak adaylarda yüksek okul şartı aranmıyor. Adayların en az lise mezunu olmaları ve iyi derecede İngilizce bilmeleri koşulu aranıyor.

Türk Hava Yolları Kabin Memuru başvurusu ile ilgili detaylı bilgilere ve başvuru formuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Kabin Memuru başvurusu formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nın bütün iş ilanlarına bakmak için Burayı tıklayınız.

 

Sponsorlu Bağlantılar

8.197 kez okundu
Etiketler: , , , , ,

"Türk Hava Yolları Kabin Memuru, Hostes Alımı ve Başvuru" Konusuna benzer yazılar"Türk Hava Yolları Kabin Memuru, Hostes Alımı ve Başvuru" yazısına yorum yazın